Komunikaty duszpasterskie – Uroczystość Ofiarowania Pańskiego

  1. Przeżywamy dziś Uroczystość Ofiarowania Pańskiego. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie świec. Jest to także dzień naszej wdzięczności dla tych, którzy w zakonach upraszają Boże Miłosierdzie dla świata. Składka z tego dnia przeznaczona jest na pomoc ubogim zakonom w Polsce.
  2. W przyszłą niedzielę – druga niedziela miesiąca – składka inwestycyjna.
  3. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Błażeja – orędownika chorych na gardło. Specjalne błogosławieństwo będzie na wieczornej Mszy św.
  4. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie Parafialnego Oddziału „Caritas”.
  5. We wtorek zapraszamy na kolejne spotkanie w plebanii po Mszy św. wieczornej Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
  6. W Pierwszy Czwartek o godz. 18.00 Różaniec w intencji kapłanów i sióstr zakonnych pochodzących z naszej parafii i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  7. W Pierwszy Piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00. Po Mszy o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja oraz spowiedź do wieczornej Mszy św. Od godz. 18.00 adorację prowadzą członkowie Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  8. W przyszłą sobotę ks. proboszcz i ks. Tomek odwiedzą swoich chorych w godzinach rannych, natomiast ks. Michał w sobotę 15 lutego.
  9. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i za wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  10. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty + Florię Kaźmierczak. Jej duszę i naszych bliskich zmarłych polecajmy Bożemu Miłosierdziu…

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.