Przygotowanie do Bierzmowania

22 czerwca w Piątek – spotkanie z WSZYSTKIMI kandydatami przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania w kościele, po wieczornej Mszy Świętej. JUŻ DZIŚ zostawiamy PODPISANE książeczki i oddajemy brakujące formularze! SPOTKANIE OBOWIĄZKOWE!!!!!!!!!!!!


Uwaga! Jeśli nie odnalazłeś(aś) siebie (bądź Twoje dane są błędne) pilnie skontaktuj się z ks. Pawłem albo wypełnij formularz dostępny poniżej 😉

Dane personalne klasa Szkoła
Andrzejewska Zuzanna 2 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Antoniewicz Maciej 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Antoniewicz Weronika 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Bączkowski Miłosz 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Bierła Dominika 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Borzymowski Patryk 2 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Brzuszczak Kamil 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Budzińska Joanna 2 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Budzińśka Marta 6 Rogoźno
Bukowska Roksana 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Bykowski Patryk 3 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Chamielec Marcin 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Dąbkiewicz Oliwier 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Dąbrowski Jakub 3 Szkoła Podstawowa w Parkowie
Feliksiak Anna 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Fiedor Julia 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Frost Zuzanna 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Gacek Karina 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Garguliński Grzegorz 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Gomulec Kacper 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Gomulec Magdalena 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Górkiewicz Martyna 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Górzna Amelia 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Górzna Natalia 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Grabowski Bartosz 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Gruszczyńska Weronika 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Gruszka Milena 3 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Hampel Aleksandra 3 Szkoła Podstawowa w Parkowie
Hampel Justyna 3 Szkoła Podstawowa w Parkowie
Ibsz Natalia 2 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Jakubiak Kevin 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Janka Zuzanna 3 Szkoła Podstawowa w Parkowie
Jarmolińska Kinga 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Jessa Gabriela 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Jessa Katarzyna 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Jęśko Norbert 3 Szkoła Podstawowa w Parkowie
Kaszewska Weronika 2 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Kinga Złoch 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Kissmann Mateusz 2 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Klińska Anna 3 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Knap Edyta 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Kowalska Weronika 3 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Krolczyk Filip 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Krzysztofiak Patryk 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Landowska Nadia 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Lichota Dominika 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Logaciuk Zofia 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Lück Mikołaj 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Magdziarz Martyna 3 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Majewski Kacper 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Majik Klaudia 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Małachowski Dominik 2 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Małachowski Norbert 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Matoga Bartosz 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Matuszak Kaja 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Mazur Wiktoria 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Mroczyńska Anna 2 Wągrowiec
Nadworna Michalina 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Ortyl Zuzanna 3 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Ostański Michał 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Pierwoła Katarzyna 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Pilarska Weronika 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Piłat Zuzanna 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Proch Julia 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Ratajczak Martyna 3 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Ratajczak Sonia 3 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Ratajczak Weronika 3 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Rohde Nikolas 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Rosół Kaja 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Rosół Wiktoria 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Rozmiarek Zuzanna 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Różańska Sandra 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Rumatowski Kacper 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Sierakowski Kajetan 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Sierzchuła Kacper 3 Kowanówko
Skiba Lukasz 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Skowroński Sergiusz 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Skrzępka Dominika 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Skrzypkowiak Szymon 2 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Staszewska Marta 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Szafrańska Michalina 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Szalczyńska Aleksandra 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Szejnert Gabriela 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Szlas Katarzyna 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Szymkowiak Iga 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Świątek Natalia 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Tyma Kornelia 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Wasila Paulina 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Wiktoria Laskowska 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Witt Wiktoria 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Wodnicki Jakub 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Wołczyńska Angelika 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Wyrwas Mikołaj 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Wysocki Michał 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Zielińska Alicja 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Złoch Marcel 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Zwoliński Norbert 2 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie