Komunikaty  duszpasterskie XXIII. Niedziela Zwykła 10.09.2023r.

 

  1. W środę spotkanie modlitewne przy grocie o godzinie 30 zakończone Apelem Jasnogórskim.

 

  1. W środę wyjątkowo przed południem Biuro Parafialne będzie nieczynne.

 

  1. Również w środę po wieczornej Mszy Świętej spotkanie kręgu biblijnego na plebanii.

 

  1. W czwartek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W szczególny sposób dziękujmy Panu Bogu za zbawienie, które przyszło do nas przez krzyż Chrystusa.

 

  1. W piątek przeżywać będziemy wspomnienie MB Bolesnej. Na Msze św. zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej.

 

  1. Młodych zapraszamy na spotkanie młodzieży z okazji wspomnienia św. Stanisław Kostki do Wrześni w najbliższą sobotę, wyjazd godzina 9.00, koszt 20 zł zapisy zakrystii.

 

  1. Spotkanie kandydatów z klas 8 i ich rodziców, chcących rozpocząć dwuletnie przygotowanie do sakramentu bierzmowania odbędzie się w następną niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 11:15.

 

  1. Spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających na pielgrzymkę do Włoch, odbędzie się w niedzielę 17 września, po Mszy św. wieczornej, podczas spotkanie będzie możliwość wpłacenia reszty kwoty.

 

  1. Dziękujemy za wciąż jeszcze spływające daniny na cele diecezjalne. Za wszelkie ofiary składane na cele naszej parafii, za okazaną życzliwość i zrozumienie składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

 

  1. W minionym tygodniu z naszej parafii Pan Bóg powołał + Łucję Król. Jej duszę i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu …….