Komunikaty duszpasterskie XXI. Niedziela Zwykła 27.08.2023 r.

 

 

 

  1. 1 września przypada Pierwszy Piątek miesiąca, okazja do spowiedzi od godz. 16.00. O godz. 16.30 Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do wieczornej Mszy św. Adorację od godz. 17.30 poprowadzą członkowie Apostolstwa Dobrej Śmierci.

 

  1. Objazd chorych w sobotę rano.

 

  1. Po wakacjach wracamy do porządku Mszy św. na wioskach wg następującego porządku: w Tarnowie o godz. 8.45 natomiast w Gościejewie o godz. 11.00.

 

  1. W najbliższą niedzielę 3 września, na Mszy św. o godz. 11.15., rozpoczniemy nowy Rok Szkolny i Katechetyczny. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. Przed błogosławieństwem – poświęcenie tornistrów dzieci klas pierwszych.

 

  1. Już dziś informujemy, że w sobotę – 9 września odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Maryjnego w Dąbrówce Kościelnej. W tym roku wyruszymy z naszej parafii o godz. 10.30. Zapisy w zakrystii.

 

  1. Dziękujemy w imieniu wszystkich poszkodowanych w czasie ostatniej powodzi w Słowenii,  za włączenie się w akcję pomocy materialnej w formie dobrowolnych ofiar do puszek minionej niedzieli. Zebraliśmy 2412 zł.

 

  1. Za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

 

  1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty śp.: Zdzisława Smarsz, Irenę Gramza i Stefana Kempa. Ich dusze i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…

 

 

 

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.