Komunikaty  duszpasterskie XVII Niedziela Zwykła 30.07.2023 r.

 

  1. Pielgrzymka do Częstochowy z naszej parafii planowana jest w środę 11 października. Wyjazd o godz. 6.00 rano, a powrót po Apelu Jasnogórskim. Zapisy wraz z wpłatą 100zł w zakrystii.

 

  1. W czwartek przypada pierwszy czwartek miesiąca. Z tej okazji zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji powołań na Mszy Św. o godzinie 18.30

 

  1. W Pierwszy Piątek – okazja do spowiedzi od godz. 16.00. O godz. 16.30 Msza św. i Adoracja.

 

  1. W Pierwszą Sobotę na porannej Mszy św. modlić się będziemy w intencji wynagradzającej, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 8.30.

 

  1. W sobotę rano tylko ks. Roman odwiedzi starszych i chorych z posługą sakramentalną

 

  1. Módlmy się za pątników szczególnie z naszej parafii pielgrzymujących na Jasną Górę, aby trud drogi przyniósł owoc jedności z bliźnimi, a przede wszystkim z Maryją

 

  1. Składamy serdeczne Bóg zapłać Panu Jackowi za naprawienie gabloty oraz dziękujemy lektorom za posprzątanie salki parafialnej.

 

  1. W miesiącu sierpniu Msze św. na wioskach: Gościejewo 8.45 i Tarnowo 17.00

 

  1. Za wciąż spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

 

  1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej śp.: Andrzeja Kędziorę, Andrzeja Kolanowskiego i Dorotę Rączkowiak. Ich i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek….