Komunikaty  duszpasterskie XVI. Niedziela Zwykła 23.07.2023 r.

 

 

  1. Dzisiaj w naszej parafii po Mszach św. o godz. 10.00, 11.15 i 18.30 AUTOSACRUM, czyli poświęcenie pojazdów mechanicznych. Proszę zachować ostrożność i dostosować się do poleceń kierujących ruchem.

 

  1. Z powodu zbyt małego zainteresowania wyjazdem na powitanie pielgrzymów, przedsięwzięcie nie dojdzie do skutku. Prosimy, by osoby które się zapisały, odebrały swoje wpłaty w zakrystii.

 

  1. Przy bocznych ołtarzach wyłożono karteczki na intencje w których modlić się będą pielgrzymi, idąc na Jasna Górę. Intencje prosimy składać w zakrystii do środy – 16 lipca. Z góry dziękujemy wszystkim dobrodziejom za złożone ofiary dla pielgrzymów.

 

  1. Za wciąż spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.