Komunikaty duszpasterskie Niedziela  Wniebowstąpienia Pańskiego 21.05.2023 r.

 

  1. Obchodzimy dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dziękujmy Bogu za to, że mimo naszych upadków, zawsze jest nam gotów przebaczyć i ofiarować nam miejsce w niebie przygotowane dla nas przez naszego Zbawiciela.

 

  1. W środę spotkanie kręgu biblijnego na plebanii. W środę, wyjątkowo przed południem Biuro Parafialne będzie nieczynne.

 

  1. W piątek, w Dzień Matki zapraszamy na  wieczór uwielbienia. Rozpocznie się on Mszą świętą o godz. 18.30, poprowadzi go dla nas ks. Zbyszek Ilkowski wikariusz z parafii Św. Wojciecha Wągrowcu.

 

  1. W sobotę 3 czerwca organizujemy wyjazd na Lednicę. Zapisy w zakrystii i u Ks. Tomka do niedzieli 28 maja. Koszt wyjazdu – 40 zł.

 

  1. W przyszłym roku w lutym w czasie ferii szkolnych, pragniemy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej, wstępny koszt wynosi 2500zł + 700 USD. Osoby zainteresowane prosimy o zapisanie w zakrystii.

 

6. W przyszłą sobotę – 27 maja – o godz. 8.30, wyjazd na pielgrzymkę do Lichenia z parkingu przy kościele.

 

  1. Za tydzień, w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.15 – 1 rocznica Przyjęcia I Komunii św. – zapraszamy dzieci z rodzinami do wspólnej modlitwy.

 

  1. Za tydzień przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Doroczna Uroczystość Odpustowa w naszej sąsiedniej parafii pw. Ducha Świętego.

 

  1. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

 

  1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej parafii: śp. Salomeę Cierechowicz, Pawła Sierakowskiego i Gabrielę Kurkowiak. Wieczny odpoczynek…