Komunikaty duszpasterskie IV. Niedziela Wielkiego Postu 19.03.2023 r.

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa – piątek, godz. 18.00, Gorzkie Żale – niedziela, godz. 15.00, po którym Msza św. wieczorna zamiast o godz. 18.30. Przypominamy o możliwości zdobywania odpustów zupełnych dla siebie lub dla zmarłych.

 

  1. W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na półgodzinną Adorację Pana Jezusa w ciszy. Po adoracji na plebanii spotkanie mężczyzn w ramach grupy dorosłych, posługujących i czytających przy ołtarzu.

 

  1. Spotkanie kandydatów do sakr. Bierzmowania z klas I ponadpodstawowych i ich rodziców, odbędzie się w następna niedziele po Mszy św. o godz. 11.15.

 

  1. Parafialny Zespół CARITAS zbiera ofiary do puszek dla pięcioosobowej rodziny z naszej parafii, której całkowicie spłonęło mieszkanie.

 

  1. W przyszłą sobotę Msza św. między innymi, o trzeźwość, natomiast po Mszy św. Grupy Trzeźwościowe poprowadzą Drogę Krzyżową.

 

  1. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

 

  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał: + Juliana Kaczmarczyka, Stanisława Przybylskiego, Jana Dobrasa i Zygmunta Grzybowskiego. Wieczny odpoczynek….