Komunikaty  duszpasterskie II Niedziela Wielkiego Postu 05.03.2023 r.

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa – piątek, godz. 18.00, Gorzkie Żale – niedziela, godz. 15.00, po którym Msza św. wieczorna zamiast o godz. 18.30. Przypominamy o możliwości zdobywania odpustów zupełnych dla siebie lub dla zmarłych.

 

  1. Trwa Kurs Przedmałżeński. Spotkania odbywają się w salce św. Jana Bosko po Mszy św. o godz. 11.15.

 

  1. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. – spotkanie Parafialnego „CARITAS”. Natomiast we wtorek spotkanie P.O.A.K.

 

  1. W środę spotkanie Kręgu Biblijnego na plebanii.

 

  1. W sobotę, 18 marca, o godz. 17.00 odbiór alb w salce i kiermasz galanterii komunijnej.

 

  1. W dniach 14 -21 października br. Ks. Tomasz organizuje pielgrzymkę autokarową do Włoch. Koszt wyjazdu to: 2850 zł + 60 euro. Program szczegółowy wywieszony jest w gablocie ogłoszeń i na stronie parafialnej, zapisy w zakrystii.

 

  1. LSO dorosłych pragnie zorganizować ekstremalną – nocną Drogę Krzyżową wokół jeziora, w piątek 31 marca po wieczornej Mszy św. Osoby zainteresowane tą inicjatywą prosimy, by zapisywały się w zakrystii.

 

  1. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

 

  1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał + Irenę Małecką i Marię Milke. Wieczną radość…..