Komunikaty  duszpasterskie Niedziela  Chrztu  Pańskiego 08.01.2023 r.

 

 

 

 

 

  1. Wspominając dzisiaj chrzest Pana Jezusa w Jordanie dziękujmy Bogu za naszych rodziców i chrzestnych. Zróbmy wszystko, aby wypełnić zobowiązania wynikające z faktu przyjęcia przez nas sakramentu Chrztu. Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia, jednak zachowując polski zwyczaj kolędy śpiewać będziemy do uroczystości Ofiarowania Pańskiego (02.02.).

 

  1. Dziękujemy za dotychczasowe organizowanie dowozu i odwozu kolędujących księży, za ofiarowane podczas kolędy poczęstunki, za składane ofiary, które w tym roku przeznaczamy na ostatnie inwestycję w naszej parafii. W czasie trwania kolędy Msze św. od poniedziałku do piątku tylko o godz. 7.00 /w środę także o 9.00/. W losowych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny, lub bezpośrednio po Mszy św. rannej. Plan kolędy na najbliższy tydzień przedstawia się następująco…

 

  1. W przyszłą niedziele Msza św. dziękczynna o godz. 7.30 dla ubiegłorocznych pielgrzymów na Jasną Górę.

 

  1. Dziękujemy za każde okazane dobro, zrozumienie i za wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

 

  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał: + Grzegorza Smolińskiego i + Mariannę Rosół. Wieczny odpoczynek…