Komunikaty  duszpasterskie II. Niedziela Adwentu 04.12.2022 r.  

1. W dzisiejszą niedzielę w Polsce obchodzimy Dzień Solidarności z chrześcijanami na Wschodzie. W związku z tym przedstawiciele „CARITAS” przed kościołem będą zbierać ofiary do puszek na ten cel.

2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. – spotkanie „CARITAS”, natomiast we wtorek spotkanie P.O.A.K.

3.  RORATY dla dzieci w poniedziałki i czwartki, dla młodzieży w środy i piątki o godz. 18.30 a w pozostałe dni o godz. 7.00.

4. Świece „Caritasu”, kartki pocztowe – bożonarodzeniowe z motywem naszego kościoła, można nabyć przed kościołem a opłatki wigilijne w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.

 

5. W środę po Mszy Św.  wieczornej zapraszamy na krąg biblijny.

6. W czwartek – 8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P., po wieczornej Mszy św. Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

7. W piątek po Mszy św. wieczornej na plebanii spotkanie mężczyzn w ramach grupy „LSO” – zapraszamy.

8. Spotkania formacyjne w małych grupach dla młodzieży z klas I ponadpodstawowych,  przygotowującej się do sakr. Bierzmowania odbędą się w salkach: w sobotę 10 grudnia o godz.: 11.00 i w piątek 16 bm. O godz.: 19.15.

9. Poświęcenie medalików dzieciom z klas III, przygotowującym się do I Komunii Św., odbędzie się w przyszłą niedziele na Mszy św. o godz. 11.15.

 

10. Dziękujemy za wciąż jeszcze spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

11. W minionym tygodniu  Pan Bóg powołał śp. Józefa Gniadek, Dorotę Mizera i Stanisława Lisieckiego. Wieczny odpoczynek…