Komunikaty Duszpasterskie Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 20.11.2022 r.

 

  1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego poświęcona Jezusowi Królowi Wszechświata. To patronalne święto Akcji Katolickiej. Na Mszy św. o godz. 10.00 będziemy dziękowali Bogu i prosili o Boże błogosławieństwo, by Jezus Chrystus Król Wszechświata zakrólował w każdej rodzinie naszego miasta.

 

  1. We wtorek wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki. Panu organiście życzymy wytrwałości i radości z chwalenia Pana Boga śpiewem.

 

  1. Od następnej niedzieli zaczynamy Adwent, w zakrystii będzie można nabywać świece: „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” małe – 8 zł, duże – 18 zł. Również w zakrystii jak i w Biurze Parafialnym będzie można nabywać opłatki wigilijne.

 

  1. W najbliższą środę Biuro Parafialne przed południem będzie wyjątkowo nieczynne.

 

  1. Spotkanie formacyjne dla młodzieży z klas I ponadpodstawowych, przygotowującej się do sakr. Bierzmowania odbędzie się w piątek 25 bm. o godz.: 19.15 w salce.

 

  1. Spotkanie rodziców dzieci komunijnych w sobotę, 26 listopada po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30.

 

  1. Za wciąż spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  2.  W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał : śp.: Katarzynę Kus. Jej duszę i naszych najbliższych polećmy Bożemu Miłosierdziu