Komunikaty  duszpasterskie XXVI Niedziela Zwykła 25.09.2022r.

 

 

  1. Pielgrzymka dziękczynna po Peregrynacji Obrazu Matki Bożej w naszej parafii planowana jest w środę 19 października. Wyjazd o godz. 4.00 rano a powrót po Apelu Jasnogórskim ok. 3.00. Koszt wyjazdu to 100 zł. Zapisy w zakrystii i u Ks. Romana.

 

  1. Od soboty rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, które odbywać się będą przed Mszą św. wieczorną, czyli o godz. 18.00.

 

 

  1. W Pierwszą Sobotę miesiąca po rannej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 8.30. Tego dnia Ks. Tomek odwiedzi chorych. Natomiast Ks. Romek i ks. proboszcz odwiedzą swoich chorych za tydzień.

 

  1. W przyszłą niedzielę tj. 2 października, spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klas VIII podstawowych i ich rodziców – po Mszy św. o godz. 11.15.

 

 

  1. Dziękujemy za wciąż jeszcze spływające daniny na cele diecezjalne. Za wszelkie ofiary składane na cele naszej parafii, za każdą okazaną życzliwość i zrozumienie składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

  1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał: śp.: Marię Bock. Jej duszę i naszych bliskich zmarłych polecajmy Bożemu Milosierdziu…