Komunikaty  duszpasterskie XXIV Niedziela Zwykła 11.09.2022r.

 

 

 

  1. W środę nabożeństwo przy grocie o godz. 21.00. Jest to dzień, kiedy przeżyjemy Święto podwyższenia Krzyża świętego i modlić się będziemy w intencji cierpiącego Narodu Ukraińskiego.

 

  1. W piątek dzieci, które pragną śpiewać w scholii zapraszamy do salki na godz. 17.00.

 

  1. Zapraszamy na spotkanie nowej grupy duszpasterskiej – Dorośli LSO w piątek na godz. 20.00 w kościele.

 

  1. W piątek po wieczornej Mszy św., zapraszamy na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

 

  1. Spotkanie młodzieży z klas VIII i ich rodziców, chcących rozpocząć dwuletnie przygotowanie do sakramentu Bierzmowania odbędzie się w najbliższą niedzielę po Mszy sw. o godz. 11.15.

 

  1. Trwają zapisy na Święto Młodych, które będzie miało miejsce 17 września we Wrześni. Zapisy i informacje u ks. Tomka.

 

  1. Od 18 września w parafii św. Wojciecha w Wągrowcu – rozpocznie się przygotowanie do przyjęcia sakramentu Bierzmowania dla osób dorosłych /ukończone 21 lat/.

 

  1. Pielgrzymka dziękczynna po Peregrynacji Obrazu Matki Bożej w naszej parafii planowana jest w środę 19 października. Wyjazd o godz. 4.00 rano, a powrót po Apelu Jasnogórskim ok. 3.00. Koszt wyjazdu to 100 zł. Zapisy w zakrystii i u Ks. Romana.

 

  1. Dziękujemy za spływające daniny na cele diecezjalne. Za okazane dobro, życzliwość i zrozumienie składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

 

  1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał śp.: Marię Miklejewską i Krystynę Sell. Ich dusze i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu: „Wieczny odpoczynek…”