XXII. Niedziela Zwykła 28.08.2022 r.

  1. W czwartek przypada kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej, to także dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Zapraszamy więc rodziców i dzieci, nauczycieli na Mszę św. o godz. 11.15 w niedzielę (04.09), podczas której modlić będziemy się o Boże błogosławieństwo dla uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli na nowy rok szkolny, a dzieciom z klas „1” poświęcimy tornistry.

 

  1. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca związku z tym:
  • w czwartek zapraszamy do wspólnej modlitwy, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, podczas modlitwy różańcowej o godzinie 18.00 w kościele.
  • W Piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00. O godz. 16.30 Msza św., po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do wieczornej Mszy św.
  • W Sobotę po rannej Mszy św. „wynagradzającej”  wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja oraz odwiedziny chorych, prosimy zgłaszać chorych w zakrystii lub biurze parafialnym.

 

  1. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

 

  1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej parafii: śp. Witolda Olędrowicz. Wieczny odpoczynek…

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.