KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXI. Niedziela Zwykła 21.08.2022 r.

 

  1. W piątek – 26 bm., przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Na Msze św. zapraszamy szczególnie czcicieli Matki Bożej.

 

  1. W sobotę 27 sierpnia przeżyjemy Dożynki Gminne w Studzieńcu. Podziękujemy Panu Bogu za tegoroczne zbiory podczas Mszy św. Dziękczynnej o godz. 15.30. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Tego dnia odbywają się również Dożynki Diecezjalne w Janikowie. Przedstawiciele rolników naszego dekanatu będą reprezentować tam nasze środowisko.

 

  1. Spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających na pielgrzymkę do Francji, podczas którego będzie obecny przedstawiciel biura i pani pilot, odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia, po Mszy św. wieczornej.

 

  1. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

 

  1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty śp.: Marię Ber, Roman Conrad i Ewę Kamińską. Ich i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu….