KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XX Niedziela Zwykła 14.08.2022 r.

 

  1. W dzisiejszą niedzielę wspominamy św. Maksymiliana Kolbe, patrona kaplicy w Gościejewie. Msza św. odpustowa w Gościejewie o 8.45.

 

  1. Jutro przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowzięcia N M P. Msze św. według porządku niedzielnego. Przed kościołem członkowie parafialnego Oddziału „Caritas”, rozprowadzać będą wiązanki ziół, które poświęcimy podczas Mszy św. Złożone przy tej okazji ofiary będą przeznaczone dla osób starszych, schorowanych z naszej parafii.                                                                                                                     To również dzień odpustu w parafii w Słomowie. Ks. Proboszcz Mariusz Bczyński zaprasza na Mszę św. odpustową o godz. 12.30.

 

  1. Spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających na pielgrzymkę do Francji, podczas którego będzie obecny przedstawiciel biura i pani pilot, odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia, po Mszy św. wieczornej.

 

  1. Można już odbierać w zakrystii filmy z Peregrynacji Obrazu M.B. Jasnogórskiej w naszej Parafii.

 

  1. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

 

  1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty: śp.: Leszka Lichotę, Aleksandrę Banasiak, Barbarę Kocańda, Danutę Antkowiak i Mirosława Gronkowskiego. Ich dusze i naszych bliskich zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu: wieczny odpoczynek….