XV Niedziela Zwykła 10.07.2022r.

 

 

 

  1. W środę mija kolejna – 20 – rocznica obecności w naszej parafii Matki Bożej z Gwadelupe. Dziękujmy Jej za opiekę nad naszą parafią i prośmy o dalsze wstawiennictwo u Boga.

 

  1. Również w środę – zapraszamy do wspólnej modlitwy o godz. 21.00 – przy grocie.

 

  1. Od piątku rozpoczynamy rekolekcje przed Peregrynacją obrazu Matki Bożej w naszej parafii.

 

  1. W sobotę wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej). Na Msze św. poranna zapraszamy czcicieli Matki Bożej. Tego też dnia zapraszamy na godzinę 10.00 do wspólnego dekorowania obejścia naszego kościoła na Peregrynację. Prosimy wziąć sznurek, drut, młotek itp.

 

  1. Do pielgrzymowania na Jasną Górę zapraszamy z GRUPĄ POMARAŃCZOWĄ z Wągrowca. Zapisy do 21 lipca przez formularz elektroniczny (//ppag.pl/zapisy/ ). Koperty na intencje pielgrzymkowe są wyłożone w zakrystii.

 

  1. Parafialna Pielgrzymka autokarowa „Do Maryjnej Francji” została potwierdzona i odbędzie się w dniach 5 -12 październiku 2022. W zakrystii można jeszcze zapisywać się na listę rezerwową. Osoby które się zapisały prosimy by uzupełniły swoje dane o datę urodzenia i miejsce zamieszkania oraz by do 24 lipca dokonały wpłaty wysokości 650 zł.

 

  1. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

 

  1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej parafii śp. Antoniego Frankowskiego. Jego duszę i naszych biskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu ….

 

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.