Komunikaty  duszpasterskie XII. Niedziela Zwykła 19.06.2022 r.

 

 

 

  1. W tym tygodniu dzieci i młodzież zakończą kolejny rok nauki. Mamy nadzieje, że każdy podziękuje Panu Bogu za miniony czas i poprosi Go o dar bezpiecznych wakacji. Podziękujemy Panu Bogu za miniony rok nauki w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.15.

 

  1. Dziękujemy wszystkim za modlitewny udział we Mszy św. odpustowej ku czci św. Wita.

 

  1. W Czwartek – przypada zakończenie oktawy Bożego Ciała. O godz. 18.00 Różaniec w intencji kapłanów i sióstr zakonnych, z prośbą o nowe powołania kapłańskie i zakonne zwłaszcza z naszej parafii. Msza św. wieczorna z procesją wokół kościoła, do czterech ołtarzy.

 

  1. W Piątek – przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie ma postu.

 

  1. W dniach 30. 09. – 07. 10. br. – Ks. Tomek organizuje pielgrzymkę „Do Maryjnej Francji”. Koszt wyjazdu to: 2650 zł + 50 euro. Program szczegółowy wywieszony jest w gablocie i na stronie parafialnej, zapisy w zakrystii.

 

  1. Już dziś informujemy, że w miesiącach: lipiec i sierpień Biuro Parafialne będzie czynne tylko we wtorek i piątek.

 

  1. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać.

 

  1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej + Stanisława Kaniewskiego i Łucję Pilarską. Ich dusze i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…