INTENCJE MSZALNE  20-26.06.2022

 

 

Poniedziałek

20 VI

700           + Stefania Szczepańska – od Marii i Zbigniewa Czopowik z dziećmi
1830 1)     + Wojciech Markiewicz – od Natalii i Norberta Filipowicz z Ptaszkowej

2)     + Jan Lewandowski – od siostrzenicy Krystyny z mężem i rodz.

Wtorek
21 VI
700 Za Parafian
1830 1)     + Czesław, Stanisława, Józef Prech, Katarzyna, Władysław Burzawa

2)     + Wanda i Czesław Janus

Środa
22 VI
700  + Kazimierz i Zofia Ślachciak – od dzieci
900 +  Wanda, Anna, Stanisław Waliszewscy
1830 1)     + Marek Świstek z ok. dnia ojca – od syna Tomasza z rodz.

2)     + Zofia, Stanisław w 52 rocz. śm., Andrzej Świstek, Pelagia, Józef Wegenek

3)     + Paweł Żurawicz – od siostry Anny z rodz.

4)     + Ania, Antonina, Władysław, Jan Sulka

5)     + Przemysław Tulka – od żony z dziećmi

6)     + Janina Ratajczak, Anna, Czesław Sztuba – od córki Doroty i syna Piotra

7)     + Anna Bosiacka – od wnuka Krystiana z rodz.

8)     + Krystyna Garbowska – od teściowej

9)     + Alicja Signetzka – od męża i dzieci

10)    + Janina w 16 rocz. śm. i Kazimierz Ratajczak

Czwartek
23 VI
 700 + Zenon Marchewka i zm. z rodz.
1830 1)     + Henryk Balcer – od córek

2)     Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej z ok. ur. Lidii

 Piątek

24 VI

700 + Joanna Świerkowska z ok. im.
1500 Ślub: Joanna i Sebastian
1600 Ślub: Aneta i Krystian
1830 1)     + Janina Weigel – od Lucyny

2)     + Tadeusz Tulejewicz w 1 rocz. śm. – od córki i wnuczki

Sobota
25 VI
700 + Alicja Signetzka – od rodz. Niespodzianych
1830 1)     O Boże błogosławieństwo i opiekę Św. Rodziny dla Danuty z ok. im.

2)     Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej z ok. 30 rocz. ślubu Lidii i Zenona

3)     + Wanda Zjała z ok. im. – od córki Katarzyny z rodz.

4)     + Maria w 9 rocz. śm., Daniel Bosiaccy, Jan Górzny

5)     + Wojciech Markiewicz – od Zenony i Stanisława Filipowicz z Ptaszkowej z rodz.

6)     + Marek Jankowski – od dzieci

7)     + Marian Szymanowski z ok. dnia ojca

8)     + Jan Lewandowski – od siostrzenicy Ireny z rodz.

9)     + Eugeniusz Jusik z ok. dnia ojca

10)   + Zygmunt Stefaniak – od córek: Marzeny, Małgosi i Moniki z rodz.

11)    + Ks. Andrzej Ruta

12)    + Irena, Marian, Damian Drzewieccy

13)    + Czesław w 3 rocz. śm., Marian w 1 rocz. śm., Władysław Sygneccy, Genowefa Ażelonis, Felicja Konstantynowicz

14)    + Stefan Gomulec – od Zbigniewa Gomulec

15)    + Jan Skibiński w 10 rocz. śm., zm. z rodz. Stockich i Skibińskich – od żony i syna z rodz.

Niedziela

26 VI

 

Tarnowo      Gościejewo

 730 + Marian Wielgus, Ludwika, Henryk Szeląg i zm. z rodz.
 1000 + Czesław Mączyński, Danuta Bukowska, Iwona Lichota
 1115 + Józef Słaby w 3 rocz. śm.
 1830 + Janina, Józef, Bronisław Grabowscy
 845 + Andrzej Kienitz
1100 + Anna Nogalska – od siostry Danuty z rodz.