Komunikaty duszpasterskie Niedziela  Wniebowstąpienia Pańskiego 29.05.2022 r.

 

 

 1. Obchodzimy dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dziękujmy Bogu za to, że mimo naszych upadków, zawsze jest nam gotów przebaczyć i ofiarować nam miejsce w niebie przygotowane dla nas przez naszego Zbawiciela.

 

 1. Do dziś można jeszcze zgłosić się na wyjazd, na Lednicę, który odbędzie się 4 czerwca.

 

 1. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. – spotkanie Parafialnego oddziału „CARITAS”.

 

 1. W Pierwszy Czwartek miesiąca zapraszamy do modlitwy o powołania a po wieczornej Mszy św. na spotkanie Żywego Różańca.

 

 1. W Pierwszy Piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00. Po Mszy o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i spowiedź.

 

 1. W sobotę objazd chorych w godzinach porannych.

 

 1. W przyszłą niedzielę o godz. 11.15 – Msza św. dziękczynna w intencji dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię św.

 

 1. Za tydzień przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Doroczna Uroczystość Odpustowa w naszej sąsiedniej parafii pw. Ducha Świętego. Trwa Nowenna do Ducha Świętego, którą odprawiamy wraz z nabożeństwem majowym / czerwcowym / każdego dnia przed wieczorną Mszą św.

 

 1. Od przyszłej niedzieli można będzie się zaopatrzyć w dekoracje okienne, chorągiewki, flagi na Peregrynację Obrazu Matki Bożej

 

 1. W sobotę 18 czerwca organizujemy wyjazd dzieci I Komunijnych do Lichenia. Koszt wyjazdu to 50 zł. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii i u Ks. Romana.

 

 1. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

 

 1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty: + Mariana Kowalczuka i Annę Bosiacką. ich dusze i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…