Komunikaty  duszpasterskie V Niedziela Wielkanocna 15.05.2022 r.

 

 

  1. Dziś już V. Niedziela Wielkanocna, przypominamy więc o obowiązku przystąpienia do Komunii świętej i spowiedzi wielkanocnej.

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie o godzinie 18.15, natomiast w niedziele o godz. 21.00 – przy grocie.

 

  1. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 11.15 dzieci z naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Św.,  Uprzejmie prosimy wszystkich Parafian o udostępnienie miejsc siedzących w kościele dla rodzin dzieci pierwszokomunijnych

 

  1. Spowiedź dla dzieci i rodziców przed I Komunią Świętą w sobotę o godzinie 9.00.

 

  1. Dzieci z klas IV przeżyją swoją Mszę św. z okazji I rocznicy przystąpienia do Pierwszej Komunii Św. w niedzielę 29 maja, na Mszy św. o godz. 11.15.

 

  1. W sobotę 14 maja w Katedrze w Gnieźnie bp. Radosław Orchowicz pobłogosławił do pełnienia funkcji lektora Igora Baczyńskiego i Huberta Piwosza oraz do pełnienia funkcji ceremoniarza Mateusza Czopowika.

 

  1. Młodych zapraszamy na wyjazd, na Spotkanie Młodych LEDNICA 2000, który odbędzie się 4 czerwca, zapisy w zakrystii i u Ks. Tomasza.

 

  1. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

 

  1. W minionym tygodniu na wieczny odpoczynek odprowadziliśmy śp.: Mirosława Andrzejak, Franciszka Kruger, Pawła Żurawicz i Jerzego Skoczeń.  Wieczny odpoczynek…..