Komunikaty duszpasterskie IV Niedziela Wielkanocna 08.05.2022 r.

Komunikaty

duszpasterskie

  1. Niedziela Wielkanocna

08.05.2022 r.

 

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa Majowe, które odbywają się w dni powszednie bezpośrednio przed Mszą św. wieczorną o godz. 18.15 a w niedziele o godz. 21.00 połączone z Apelem Jasnogórskim przy grocie. Zapraszamy także na Apele przy grocie, które odbywać się będą raz w miesiącu, w każdą drugą środę miesiąca o godz. 21.00 do października włącznie. W najbliższą środę przypada druga środa miesiąca, zapraszamy do wspólnej modlitwy o godz. 21.00.

 

  1. Można już zamawiać intencje mszalne na drugie półrocze tego roku.

 

  1. We wtorek po wieczornej Mszy św. – spotkanie P.O.A.K.

 

  1. W czwartek – 12 maja – po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy „ Żywego Różańca” na plebanii. Tego dnia również po wieczornej Mszy św. zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne.

 

  1. W przyszłą sobotę o godz. 9.00 – próba dzieci klas III – ich naszej parafii, które w tym roku przystąpią do Uroczystej I Komunii św.

 

  1. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

 

  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał:

+ Wiktorię Neć, Urszulę Walkowska i Jana Lewandowskiego. Dobry Jezu…