Komunikaty  duszpasterskie V Niedziela Wielkiego Postu 03.04.2022 r.

 

  1. W poniedziałek po wieczornej Mszy Św. odbędzie się spotkanie przedstawicieli parafialnego „CARITAS”. Natomiast we wtorek –  zapraszamy na spotkanie P.O.A.K.
  2. W tym tygodniu rozpoczynają się spowiedzi wielkanocne w naszym dekanacie. U nas dzień spowiedzi wielkanocnej przypadnie w Wielki Poniedziałek. Okazja skorzystania ze spowiedzi świętej: przed południem od 10.30 – 12.00 i wieczorem od 19.00 – 20.30.

 

  1. W czwartek – 7 kwietnia spotkanie Żywego Różańca – po Mszy św. wieczornej na plebanii.

 

  1. W sobotę – 9 kwietnia, po Mszy św. o godz. 18.30. odbędzie się próba dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Jednocześnie informujemy, że grafik prób jest udostępniony w gablocie ogłoszeń, na stronie parafialnej i Facebooku.

 

  1. W przyszłą niedzielę – wyjątkowo po Mszy św. o godz. 10.00 – odbędzie się spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klas VIII Szkół Podstawowych.

 

  1. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać w kopertach do koszyczka na składkę.

 

  1. Dziękujemy za uzupełnienie oświetlenia naszej świątyni, za opiekę nad grotą, posadzenie kwiatów, za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie
    i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

 

  1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg  powołał + Urszulę Heimann i Agnieszkę Małachowską. Je i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…