Ogłoszenia – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 2021 r.

  1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego poświęcona Jezusowi Królowi Wszechświata. To patronalne święto Akcji Katolickiej. Na Mszy św. o godz. 10.00 będziemy dziękowali Bogu i prosili o Boże błogosławieństwo, by Jezus Chrystus Król Wszechświata zakrólował w każdej rodzinie naszego miasta.

 

  1. Zachęcamy małżonków do wzięcia udziału w rekolekcjach – Rodzina33 od 21 listopada do 23 grudnia, informacje szczegółowe na stronie rodzina33.pl i naszym parafialnym facebooka. Zapraszamy też na Msza Świętą w intencji rodzin w środę o godzinie 7.00.

 

  1. W poniedziałek wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki. Panu organiście życzymy wytrwałości i radości z chwalenia Pana Boga śpiewem.

 

  1. Zapraszamy na krąg biblijny w czwartek po Mszy Świętej wieczornej na plebanii.

 

  1. Od następnej niedzieli zaczynamy Adwent, w zakrystii będzie można nabywać świece: „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” małe – 7 zł, duże – 15 zł. Również w zakrystii jak i w Biurze Parafialnym będzie można nabywać opłatki wigilijne.

 

  1. W najbliższą środę Biuro Parafialne przed południem będzie wyjątkowo nieczynne.

 

  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.15 – spotkanie rodziców dzieci I- komunijnych.

 

  1. Za wciąż spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

 

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał : śp.: Monikę Bejm, Tadeusza Wylegała, Bolesława Gramza i Henryka Rączkowiak. Ich duszę i naszych najbliższych polećmy Bożemu Miłosierdziu.

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.