Komunikaty duszpasterskie XXXII. Niedziela Zwykła 07.11.2021 r.

 

  1. Dziękujemy za modlitewny udział w Uroczystości Wszystkich Świętych na cmentarzu.

 

  1. W czwartek podziękujemy Panu Bogu za dar niepodległej Ojczyzny. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.30. Na Mszy św. o godz. 10.00 odbędą się gminne obchody tej uroczystości z udziałem zaproszonych władz.

 

  1. Mamy już kalendarz liturgiczny na przyszły rok. W związku z tym, można już rezerwować Msze św. na pierwszą połowę przyszłego roku.

 

  1. Młodych zapraszamy na wyjazd – 20 listopada – /sobota/ do Mogilna na spotkanie młodzieży. W ramach spotkania przewidziany jest koncert Ks. Jakuba Bartczaka, piesza pielgrzymka do Dąbrówki, Msza św., poczęstunek oraz modlitwa uwielbienia. Zapisy w zakrystii lub bezpośrednio u Ks. Tomka.

 

  1. Już dziś informujemy, że w niedziele – 21 listopada – zaplanowane jest spotkanie kandydatów do Bierzmowania i ich rodziców z klas I ponadpodstawowych i VIII podstawowych – po Mszy św. o godz. 11.15.

 

  1. Dziękujemy za wciąż jeszcze spływające daniny diecezjalne. Za każdą okazaną dobroć, życzliwość i zrozumienie składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał: + Jerzego Życzko i Jana Błochowiak. Ich duszę i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…