INTENCJE MSZALNE 18.10-24.10.2021

 

Poniedziałek

 18 X

700           W pewnej intencji
1830 1)     + Wanda Zjała – od Eli i rodz. Jankowskich

2)     + Urszula Kołodziejczak

Wtorek
19 X
700 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Tadeusza w 70 rocz. ur.
1830 1)     + Andrzej Vohs – od Ireny Jędruchowicz

2)     + Wojciech Gracz – od mamy

Środa
20 X
700  + Janina Ratajczak
900 + Irena i Leonard Zielińscy, Regina i Roman Dropek
    1830 1)     + Przemysław Grieger w 8 rocz. śm. – od mamy

2)     + Konrad Ignasiak – od rodz. Budzińskich

3)     + Zofia i Antoni Janaszak i ich dzieci

4)     + Marek Jankowski – od wujka Mariana z żoną

5)     + Maria, Józef, Franciszek Pilarscy

Czwartek
21 X
 700  
1830 1)     + Franciszka Kotecka i zm. z rodz.

2)     Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Urszuli w 75 rocz. ur. i o spokój duszy dla rodziców Antoniego i Zofii

 Piątek
22 X
700 Za Parafian
1830 1)     + Wojciech Gracz – od Magdy Szalczyńskiej z dziećmi

2)     + Halina, Lech Łusiewicz – od syna Roberta

 Sobota
23 X
   700 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w 61 rocz. ślubu Heleny i Antoniego
  1830 1)     Za Ojczyznę

2)     Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Urszuli Grygowskiej z ok. im. – od przyjaciela Piotra

3)     Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Tadeusza w 70 rocz. ur. – od dzieci z rodz.

4)     Z podziękowaniem za powrót do zdrowia, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże

5)     Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Michałka w 1 rocz. ur.

6)     Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w 15 rocz. ślubu Barbary i Dariusza

7)     Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Emilii z okazji 83 ur. – od syna Marka z rodz.

8)     + Weronika Pawełoszek w 12 rocz. śm. – od córki z rodz.

9)     + Franciszek Radodomski, Władysław i Irena Radodomscy

10)   + Konrad Ignasiak – od Marii i Jerzego Stachowiak

11)   + Krystyna Piekarska – o Barbary Kujawka z rodz.

12)   + Iwona Kempa – od siostrzenicy Marzeny z rodz.

13)   + Jan, Teresa, Kazimierz Brączewski – od dzieci: Malwiny, Mateusza, Miłosza z mamą

14)   + Krzysztof Rohde – od Ojca

15)   + Jakub Majewski w 5 rocz. śm. – od mamy z rodz.

16)   + Władysław Pacholczak w 8 rocz. śm. oraz Maria i Jan Maciejewscy

17)   + Bogdan Tabot – od syna Dariusz z rodz.

18)   + Maria, Zygmunt – od rodz. Kowalskich

19)   + Marek Kriger – od kuzynki Aleksandry z rodz.

20)   + Tadeusz Wilkoławski, Janina, Szczepan Żurawicz – od Bogusi i Janusza

      

          Niedziela

24 X

     

        Tarnowo      Gościejewo     

730        + Wacław Ptaszyński w 14 rocz. śm., Helena i Walenty Pilarscy
    1000 + Ks. Artur Filipiak, Honorata i Edmund Gryzińscy i zm z rodz
1115 + Genowefa, Florian Kaczmarek, Felicja Rozmarynowska
1830 + Zenon Bukowski
845 + Iwona Kempa – od siostry Ireny z synem
1100 + Maciej Jabłoński – od Szymona, Łukasza, Wojtka, Justyny, Bernadety i Jurka