Komunikaty Duszpasterskie XXVIII. Niedziela Zwykła Dzień Papieski 10.10.2021 r.

 

  1. Dzisiaj w Polsce po raz XXI przeżywamy Dzień Papieski. Ofiary zbierane w tym dniu przed kościołem przez przedstawicieli Parafialnego Oddziału „CARITAS”, przeznaczone są na stypendia dla ubogiej młodzieży. Z tego powodu składka na potrzeby parafii będzie przeprowadzona w przyszłą niedzielę.

 

  1. W czwartek przypada Dzień Nauczyciela. Pamiętajmy przed Bogiem o tych, którzy pomagali nam w kształtowaniu naszego umysłu i charakteru.

 

  1. Z uwagi na niewielkie zainteresowanie pielgrzymką do Kalisza i Częstochowy – pielgrzymka się nie odbędzie.

 

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystościach odpustowych. Dziękujemy za ofiarowane kwiaty, za przygotowanie darów ofiarnych, za nadal spływające daniny diecezjalne. Za każdą okazaną życzliwość i zrozumienie, składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.