Komunikaty  duszpasterskie XXVII. Niedziela Zwykła 03.10.2021r.

 

  1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odbywają się przed Mszą św. wieczorną, czyli o godz. 18.00. We wtorki i czwartki zapraszamy do modlitwy różańcowej dedykowanej również dzieciom.

 

  1. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie „CARITAS”, natomiast we wtorek o tej samej porze zapraszamy na spotkanie członków P.O.A.K.

 

  1. W czwartek podziękujemy Matce Bożej Różańcowej za opiekę nad naszą parafią. Mszę św. odpustową o godz. 18.30 odprawi i Słowo Boże wygłosi Prefekt Arkadiusz Ksycki. Bardzo prosimy o przygotowanie baldachimu i dziewczynek do sypania kwiatów. Podczas Sumy odpustowej, poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej.

 

  1. Organizujemy autokarową, dwudniową pielgrzymkę do Kalisza i Częstochowy w dniach 18/19 października z noclegiem na Jasnej Górze. Koszt wyjazdu to 110 zł. Zapisy wraz z wpłatą i nr pesel w zakrystii.

 

  1. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XXI Dzień Papieski pod hasłem: „ Nie lękajcie się”. Tradycyjnie już, po każdej Mszy św., zbierane będą dobrowolne ofiary na stypendia dla najuboższej młodzieży. W związku z tym składkę inwestycyjną przekładamy w tym miesiącu na trzecią niedziele miesiąca. Tego dnia po Mszy św. o godz. 11.15 – spotkanie dzieci klas II Sz. Podstawowej

 

  1. Dziękujemy za wciąż jeszcze spływające daniny na cele diecezjalne. Za wszelkie ofiary składane na cele naszej parafii, za każdą okazaną życzliwość i zrozumienie składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

 

  1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty śp.: Marka Jankowskiego. Jego i naszych bliskich zmarłych polecajmy Bożemu Miłosierdziu: „Wieczny odpoczynek…”

 

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.