Komunikaty  duszpasterskie XXVI. Niedziela Zwykła 26.09.2021 r.

 

  1. W środę, w liturgii wspominamy św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Zechciejmy w tym dniu podziękować św. Michałowi Archaniołowi za opiekę nad naszą wspólnotą parafialną.

 

  1. Od piątku rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, które odbywać się będą przed Mszą św. wieczorną, czyli o godz. 18.00. We wtorki i czwartki nabożeństwo dedykowane dzieciom, szczególnie z klas II i III.

 

  1. W Pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00. O godz. 16.30 Msza św. a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do 17.50, następnie Nabożeństwo Różańcowe a po nim Msza św. wieczorna.

 

  1. W piątek – 1 października zapraszamy do salki św. Jana Bosko o godz. 17.15 młodsze i starsze dzieci, które chciałyby śpiewać na chwałę Bogu.

 

  1. W Pierwszą Sobotę miesiąca po rannej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 8.30. Tego dnia tradycyjnie odwiedzimy chorych.

 

  1. W przyszłą niedzielę tj. 3 października, spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klas I ponadpodstawowych i VIII podstawowych – po Mszy św. o godz. 11.15. Zapraszamy młodzież na dodatkowe Nabożeństwa Różańcowe, w piątki o godz. 20.00.

 

  1. Pragniemy zorganizować pielgrzymkę autokarową, jednodniową do sanktuarium Narodowego świętego Józefa w Kaliszu we wtorek 5 października, koszt 50zł lub dwudniową z noclegiem na Jasnej Górze w dniach 18/19 października koszt 110zł, ich realizacja i koszt oraz program zależny jest od zainteresowania ofertą pielgrzymek.

 

  1. Spotkanie ministrantów i lektorów w sobotę – 2 października o godz. 10.30 w kościele.

 

  1. Dziękujemy za wciąż jeszcze spływające daniny na cele diecezjalne. Za wszelkie ofiary składane na cele naszej parafii, za każdą okazaną życzliwość i zrozumienie składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

  1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał: śp.: Stanisława Stesel i Krystynę Gacek. Ich dusze i naszych bliskich zmarłych polecajmy Bożemu Milosierdziu…