Komunikaty na Wniebowzięcie NMP 15.08.2021r

  1. Przeżywamy dziś Uroczystość Wniebowzięcia NMP, jest to także święto Wojska Polskiego i rocznica Cudu na Wisłą, a w naszej wspólnocie jest to także święto dziękczynienia z 100-lecie obecności figury Matki Bożej przy rondzie. Związku z tym wydarzeniem zapraszamy dziś na nabożeństwo przy figurze o godzinie 19.30!

 

  1. Dziękujemy za ofiary złożone przy nabyciu bukiecików kwiatów i ziół. Datki zebrane przy tej okazji zostaną przeznaczone dla starszych i chorych z naszej wspólnoty parafialnej.

 

  1. Dziś przy wyjściu z kościoła możemy uzyskać informacje i zapisać się bezpłatne kursy komputerowe, oferta ta jest skierowana do osób wieku od 25 do 74 lat. Na szkoleniach będzie można nauczyć się obsługi komputera od podstaw, jak również rozwinąć dotychczasowe umiejętności.

 

  1. Msze rocznicową z okazji I Komunii Świętej będziemy przeżywali w  naszej wspólnocie 19 września o godzinie 11.15.

 

  1. Już dziś zachęcamy i zapraszamy młodych oraz starszych naszych parafian, na wspólny wyjazd autokarowy do Gniezna, z okazji dziękczynienia za beatyfikacje kard. Stefana Wyszyńskiego, 18 września w sobotę. Zapisy i informacje w zakrystii.

 

  1. Dziękujemy za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

 

 

 

 

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.