IV Niedziela Wielkiego Postu

Komunikaty  duszpasterski IV Niedziela Wielkiego Postu

14.03.2021 r.

 

 

 

  1. Od poniedziałku dzieci naszej parafii rozpoczynają swoje Szkolne Rekolekcje Wielkopostne w formule zdalnej, przez internet
  2. ( www.archidiecezja.pl / facebook naszej parafii). Prosimy Rodziców, żeby w miarę możliwości przypilnowali swoje dzieci.
  3. W piątek UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA  w ten dzień  przeżyjemy w naszej wspólnocie parafialnej całodniową Adorację Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy wszystkich Parafian do modlitwy. Przypominamy, że w każdy piątek w czasie Wielkiego Postu, po Mszy wieczornej Adoracja do godz. 19.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa – piątek, godz. 18.00, Gorzkie Żale – niedziela, godz. 15.00, po którym Msza św. wieczorna zamiast o godz. 18.30. Przypominamy o możliwości zdobywania odpustów zupełnych dla siebie lub dla zmarłych.
  5. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.
  6. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał + Bogumiłę Klar. Wieczny odpoczynek…

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.