III. Niedziela Wielkiego Postu

 

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne:                                                                                                                                                                         Droga Krzyżowa – piątek, godz. 18.00,                                                                                                                                                           Gorzkie Żale – niedziela, godz. 15.00, po których Msza św. wieczorna zamiast o godz. 18.30. Przypominamy o możliwości zdobywania odpustów zupełnych dla siebie lub dla zmarłych.

 

  1. W piątek po wieczornej Mszy św.  ( OK. godz. 19.00)zapraszamy na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

 

  1. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

 

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał: śp. Mariana Szymczak, Stanisława Bełch i Jerzego Miężalskiego. Ich i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.