Ogłoszenia VI Niedziela Zwykła

 

  1. W Środę Popielcową rozpoczynamy kolejny okres Wielkiego Postu. Msze św.: o 7.00, 9.00, 16.30 i 18.30. W tym dniu nie będzie Mszy św. na wioskach. Przypominamy, że tego dnia, każdego dorosłego katolika obowiązuje post ścisły.

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa – piątek, godz. 18.00, Gorzkie Żale – niedziela, godz. 15.00. Kazania Pasyjne głosić będzie Ks. Prefekt Tomasz Rogaliński.

 

  1. W najbliższą niedzielę tj. 21 lutego, po Mszy św. o 11.15, Firma Vestimentum z Poznania w salce św. Jana Bosko będzie pobierać miary na alby dla dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii świętej.

 

  1. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne, w sposób szczególny za podarowane dzwonki do liturgii, za każde okazane dobro, zrozumienie i za wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

 

  1. Z naszej parafialnej społeczności pan Bóg wezwał + Zofię Kucharczak. Wieczny odpoczynek…

 

 

 

 

 

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.