II. Niedziela Adwentu

1. W dzisiejszą niedzielę w Polsce obchodzimy Dzień Solidarności z chrześcijanami na Wschodzie. W związku z tym przedstawiciele „CARITAS” przed kościołem będą zbierać ofiary do puszek na ten cel.

2. Dziś w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP zapraszamy od godziny 12.00 do 13.00 do kościoła na tzw. GODZINĘ ŁASKI dla całego świata.

3. RORATY dla dzieci w poniedziałki i czwartki wieczorem Msze św. roratnie, na które szczególnie zapraszamy dzieci. Natomiast w pozostałe dni tygodnia Msze św. roratnie – rano o godz. 7.00.

4. Świece „Caritasu”, sianko, kartki pocztowe – bożonarodzeniowe z motywem na-szego kościoła, można nabyć przed kościołem a opłatki wigilijne w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.

5. W czwartek po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na krąg biblijny.

6. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania
z grupy białej.

7. Już dziś pragniemy poinformować o spowiedzi adwentowej w naszej parafii z udziałem zaproszonych spowiedników, która odbędzie się w poniedziałek 23 grudnia.

8. W czwartek 12 grudnia w godzinach 10.00- 12.00 i 15.00-17.00 w salce będą wy-dawane paczki osobom objętym pomocą „CARITAS”.

9. Dziękujemy za wciąż jeszcze spływające daniny diecezjalne, za każde okazane do-bro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg za-płać”.

10. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał śp. Kazimierę Bączkowską i An-drzeja Michałek. Wieczny odpoczynek…