Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 24.11.2019

1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego poświęcona Jezusowi Królowi Wszechświata. To patronalne święto Akcji Katolickiej. Na Mszy św. o godz. 10.00 będziemy dziękowali Bogu za ich zaangażowanie w życie parafii i prosili o Boże błogosławieństwo dla wszystkich członków naszej wspólnoty parafial-nej.

2. W czwartek po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na krąg biblijny na plebanii.

3. Nasza parafia pragnie zorganizować pielgrzymkę autokarową, na Litwę i Łotwę (Augustów, Wigry, Kowno, Góra Krzyży, Ryga, Jurmała, Rundale, Birże) w dniach 27-30.06.2020. Informacje i zapisy wraz z wpłatą w zakrystii lub u Ks. Tomasza.

4. Za tydzień rozpoczynamy Adwent – czas radosnego przygotowania na uroczy-stość Bożego Narodzenia.

5. Za wciąż spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.