XXXI. Niedziela Zwykła 3.11.2019 r.

  1. Przypominamy że do 8 listopada, codziennie można zdobyć jeden odpust zupełny dla duszy w czyśćcu. Warunkiem jest stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św. nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy w intencji zmarłych oraz pomodlenie się w intencjach Ojca Świętego.
  2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. – spotkanie „CARITAS” natomiast we wtorek POAK.
  3. Do piątku zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową z wymieniankami za zmarłych o godz. 18.00. Wymienianki można jeszcze składać w zakrystii.
  4. W czwartek na salce po wieczornej Mszy Św. spotkanie członków żywego różańca, połączone z wymianą tajemnic.
  5. W piątek po Mszy św. wieczornej na salce spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy zielonej.
  6. Starszych i chorych z sakramentami odwiedzimy w sobotę.
  7. Jest już przygotowany kalendarz – od wtorku można rezerwować Msze św. na pierwszą połowę przyszłego roku.
  8. Dziękujemy za tak liczny udział we Mszy św. na cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych, policji, straży miejskiej i druhom OSP za czuwanie nad bezpieczeństwem, za nadal spływające daniny diecezjalne. Za każdą okazaną życzliwość i zrozumienie, składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.