XXX. Niedziela Zwykła 27.10.2019 r.

1.Przypominamy o Nabożeństwach Różańcowych, które odbywają się każdego dnia o godz. 18.00.

  1. Przypominamy również że w Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.30 i 10.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.15 i wieczornej. W Tarnowie msza o godz. 8.45, a w Gościejewie wyjątkowo o godz. 10.00. Uroczystości na cmentarzu rozpoczną się o godz. 12.00.
  • Od 1. do 8. listopada, codziennie można zdobyć jeden odpust zupełny dla duszy

w czyśćcu. Warunkiem jest stan łaski uświęcającej, nawiedzenie cmentarza i odmówienie jakiejkolwiek modlitwy w intencji zmarłych.  Od soboty modlitwa różańcowa z wymieniankami jednorazowymi za zmarłych przed Mszą św. wieczorną o godz. 18.00. Formularze są wyłożone przy bocznych ołtarzach. Wymienianki można składać w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.

  1. Starszych i chorych z sakramentami odwiedzimy w listopadzie wyjątkowo w drugą sobotę miesiąca tj. 9 listopada.
  2. Dziękujemy za nadal spływające daniny diecezjalne. Za każdą okazaną życzliwość i zrozumienie, składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  3. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał: + Joachima Wachowskiego. Jego i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu: „Wieczny odpoczynek….”