Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła – 13.10.2019

  1. Dzisiaj w Polsce po raz XIX-ty przeżywamy Dzień Papieski Wstańcie chodźmy. Pieniądze zbierane w tym dniu przed kościołem przeznaczone są na stypendia dla ubogiej młodzieży.

 

  1. Przypominamy i zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odbywają się każdego dnia o godzinie 18:00. W poniedziałki  i czwartki Różaniec dedykowany dzieciom.

 

  1. Spotkanie organizacyjne dla wyjeżdzających do Ziemie Świętej z przedstawicielem biura, 14 października o godzinie 19.00 w salce parafialnej.

 

  1. W środę 16 października biuro parafialne przed południem będzie nieczynne.

 

  1. W czwartek po Mszy św. wieczornej na salce spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy białej.

 

  1. W piątek po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

 

  1. W zakrystii można się zapisywać na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Urodzin i Chrztu św. Faustyny w Świnicach Warckich połączoną z 3 godzinnym pobytem na Termach w Uniejowie. Termin wyjazdu to sobota 16 listopada, koszt pielgrzymki ok 110 złotych.

 

  1. Dziękujemy za ofiarowane kwiaty, za nadal spływające daniny diecezjalne. Za każdą okazaną życzliwość i zrozumienie, składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

 

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał: + Alicję Zaganiaczyk, Przemysława Dobrogowskiego i Józefę Kruk. Ich dusze i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu: ”Wieczny odpoczynek….”