Intencje mszalne – XXVIII Tydzień Zwykły – 13.10.2019

XXVIII Niedziela Zwykła

 13 X

730  +Stanisław BURZYŃSKI (29 r. śm.), Antonina i Stanisław, Augustyna(k),Władysław
1000   +Jan CŁAPKA (10r. śm.)
1115 +Edward KOBIELA
1830  +Bogumiła (24 r. śm.)i Albin ( 8 r. śm.)WILHELM
Tarnowo 845  +Stanisław ZAUCHA- od rodz. Świątków
Gościejewo 1100 +Helena (1 r. śm.), Konrad i Zbigniew FUNDAMENSKICH
Poniedziałek

14 X

700  
1830 O Boże błogosławieństwo i opiekę M. B. dla Janiny i Mariana DREWICZ w 50 r. ślubu
Wtorek

15 X

700  
1830 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Iwony
Środa
16 X
700 O Boże błogosławieństwo i opiekę M. B. dla Sylwii i Krzysztofa w 26 r. ślubu
900 W intencji parafian
1830 1)+Danuta GRABOWSKA- od brata Adama z żoną

2)+ Tadeusz WIETRZYŃSKI- od Kamili i Patryka

3)+Grażyna RZEMYKOWSKA- od męża i synów

4)+Alicja ZAGANIACZYK- od sąsiadów z bloku 56A, B, C.

5)+Roman GRUSZKA (10 r. śm.)- od rodziców

6) O Boże błogosławieństw dla Irminy z okazji 40 r. urodzin i Michaliny z okazji 30 r. urodzin.

Czwartek

17 X

700 +Józefa(k) KRUK- od rodziny RUKS
1830                1)+ Stanisław KROTECKI- od żony Ewy

2) O Boże błogosławieństwo i opiekę M. B. dla Bożeny i Konrada KIHN z okazji 60 r. ślubu i Rity (1 r.)

Piątek
18 X
700  
1830 +Adam DRAPAŁA- od syna Pawła z rodz.

+Adam OSIŃSKI- od siostry Elżbiety z rodz.

Sobota
19 X
700  
   1830  1)+Genowefa JANUSZ- od córki Ewy z rodz.

2)+ Ludwik TOPOLEWSKI- od bratowej Heleny z rodz.

3)+ Piotr RODHE-od siostry Magdy z córką i Damianem

4)+Stanisław KROTECKI- od wnuczki Marleny

5)+Arkadiusz GORALEWSKI- ood wuja Marcina z Renatą i dziećmi

6)+ Damian GÓRNY i Janina WEIGEL

7)+ Stanisław ANTOS- od rodziny Jankiewicz

8)+ Piotr OSIEJEWSKI- od Iwony i Pawła z rodz.

9)+Janina, Michał, Zbigniew CIEŚLAK

10)+Danuta GRABOWSKA- od wnuczki Magdy z rodz.

11)+Tadeusz WIETRZYŃSKI-od mamy i brata

12)+Halina MARCINIAK- od Sabiny Pawlak z córką

13)+Przemysław DOBROGOWSKI- od wnuczki Ani z mężem i dziećmi

14)+Józefa(k) KRUK- od współlokatorów z klatki C

15)+Jadwiga, Danuta, Andrzej BUKOWSCY i Czesław, Janina MĄCZYŃSCY

16)+Irena i Zdzisław WIŚNIEWSCY( 12 r. śm.)- od córek z rodzinami

17)Msza dziękczynna – od pielgrzymów z Gietrzwałdu

 

 

 

XXIX Niedziela Zwykła

20 X

730  +Barbara IGNACY- od córki Jadzi  z dziećmi
1000   1)+Ks. Kan. Edmund ŁAWNICZAK, Mieczysława(k), Edmund, Teodor i zm. z rodziców z obojga stron i duszę w czyśćcu cierpiące

2)Z podziękowaniem i prośbą o Boże błogosławieństwo dla Andrzeja z okazji 40 urodzin

1115 +Irena i Leonard Zielińscy, Regina i Roman Dropek
1830  +Teresa Kaczmarek
Tarnowo 845  +Sylwester KACZMAREK (9r. śm.)- od rodziców i rodzeństwa z rodzinami
Gościejewo 1100