XXVII. Niedziela Zwykła

  1. W tym miesiącu zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które każdego dnia odbywają się o godz. 18.00.
  2. Jutro podziękujemy Matce Bożej Różańcowej za opiekę nad naszą parafią. Mszę św. odpustową o godz. 18.30 odprawi i Słowo Boże wygłosi ks. Paweł Haczyński. Bardzo prosimy o przygotowanie baldachimu i dziewczynek do sypania kwiatów.
  3. W najbliższą środę zapraszamy na ostatni już w tym roku Apel przy grocie na godz. 21.00.
  4. W przyszłą niedzielę w Polsce po raz XIX przeżyjemy Dzień Papieski. W związku z tym tradycyjnie przed kościołem zbierać będziemy ofiary do puszek, które będą przeznaczone na stypendia dla ubogiej młodzieży. Z tego powodu składka na potrzeby parafii będzie przeprowadzona wyjątkowo w trzecią niedzielę miesiąca.
  5. Spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających do Ziemie Świętej z przedstawicielem biura 14 października o godzinie 19.00 w salce parafialnej.
  6. Dziękujemy za wciąż jeszcze spływające daniny diecezjalne. Za każdą okazaną dobroć, życzliwość i zrozumienie składamy serdeczne Bóg zapłać.
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie: + Grażynę Rzemykowską. Jej dusze i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu: ”Wieczny odpoczynek….”