Intencje mszalne – XXIII Tydzień Zwykły – 08.09.2019

XXIII Niedziela
Zwykła
08 IX
730 + Grzegorz BALCER- od żony
1000 + Mieczysław JARMOLIŃSKI i zm. z rodziny
1115 1)   Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Anny i Szymona z okazji 13 rocznicy ślubu

2)   Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Grażyny i Andrzeja z okazji 40 rocznicy ślubu

1830 + Ryszard, Ewa TUBISZEWSCY- od brata Ryszarda z rodz.
Tarnowo 845 + Czesław  (16 r. śm.) i Władysława SZLACHCIAK
Gościejewo 1100 + Kazimierz NOCHOWICZ i zm. z rodz.
Poniedziałek
09 IX
700
1830 +Stanisława(k) (6 r. śm.), Maria, Kazimiera, Jan SOWA

+Jerzy BASZCZYŃSKI, Helena, Błażej DOMAS

Wtorek
10 IX
700
1830 +Szczepan ŻURAWICZ- od Joli i Piotra z dziećmi

+Józef SŁABY- od Marii i Józefa Koteckich z rodz.

Środa
11 IX
700 Za parafian
900 + Robert TRZCIOŁEK (10 r. śm), Prakseda TRZCIOŁEK- od córek z rodz.
1830 1.    Boże Błogosławieństwo i opiekę MB. z okazji 82 urodzin-od dzieci z rodzinami

2.    +Piotr RODHE- od cioci Teresy z rodz.

3.    +Adam Osiński- od mieszkańców z Marlewa

4.    +Gabriela HUSTER- od Mirki z rodz.

5.    +Benedykt Lewandowski- od mieszkańców bloku nr 20

6.    +Agnieszka KRAKOWIAK- od dzieci z kl. IVa S.P.2 z wychowawczynią i rodzicami

Czwartek
12 IX
730
1830 +Bolesław KOTECKI- od Mateusza i Kariny z dziećmi

+Andrzej JARZYNA- od brata z żoną i rodz.

Piątek
13 IX
700
1830 +Czesław PRECH, Katarzyna, Władysław BURZAWA

+Helena, Wincenty, Jerzy, Janina, Marek, Maria, Janina DREWICZ

Sobota
14 IX
700
1500 50 lecie Orkiestry Dętej
1600 55 lecie LO w Rogoźnie
1830 1.    +Czesław SYGNECKI- od brata Mariana z rodz.

2.    +Jan PRIEMIEL (1 r. śm.)- od córki Aleksandry z rodz.

3.    +Ks. Kan. Edmund ŁAWNICZAK

4.    +Ks. Piotr ŻELICHOWSKI

5.    +Ks. Krzysztof PASIEKI

6.    +Jarosław ŻAREDZKI oraz żywych i zmarłych członkach Apostolstwa Dobrej Śmierci

7.    +Marian BISKUPSKI (6 r. śm.)- od żony i córek z rodz.

8.    +Stefania HERMANN (1 r. śm.) – Imieninowa – od syna Zbigniewa z rodz.

9.    +Adam DRAPAŁA – od sąsiadów z ul. Prusa, Fabrycznej, Kochanowskiego

10.  +Jolanta STRYKOWSAKA – od wnuka Macieja z rodz.

11.  +Mieczysław (15 r.śm.), Halina (8 r.śm.) MORZY, Agnieszka i Wojciech GOŁĄB (12 r.śm.)

12.  +Andrzej i Bogdan Grabowscy – od brata i bratowej

13.  +Ewa NADOWICZ ( 7 r. śm.)

14.  +Stanisław KROTECKI – od córek Moniki i Ani z rodzinami

15.  +Łucja (2 r. śm.) KOPANIARZ – od syna i córki z rodzinami

16.  +Marian Wojtkowiak (4 r. śm.)

XXV Niedziela
Zwykła
15 IX
730 +Emil, Franciszka BARSZCZ, Władysława, Wacław HENSZKE
1000 +Anna, Stanisław DUDA, Feliks BRANT
1115 +Leokadia, Władysław NAWORYTA i zm. z rodz. PŁOCHOWSKICH
1830
Tarnowo 845 +Mateusz SMOLIŃSKI
Gościejewo 1100 +Piotr RODHE- od rodziny Banaszów z Gościejewa