XXII. Niedziela Zwykła 1.09.2019

1. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie członków Parafialnego „CARITAS”, natomiast we wtorek zapraszamy na spotkanie przedstawicieli P.O.A.K.

2. Rodziców i kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP, zapraszamy na spotkanie w niedziele 8 września po Mszy św. o godzinie 11.15.

3. W piątek przypada Pierwszy Piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00. O godz. 16.30 Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do wieczornej Mszy św. Adorację od godz. 17.30 poprowadzą członkowie Apostolstwa Dobrej Śmierci.

4. W piątek (6.09) po Mszy Św. wieczornej na salce odbędzie się zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów wraz z rodzicami. Obecność obowiązkowa!

5. W Pierwszą Sobotę miesiąca po rannej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja oraz objazd chorych, ks. Tomasz swoich chorych wyjątkowo odwiedzi tydzień później 14 września(sobota).

6. W tym roku przypada 50-lecie koronacji Obrazu Dąbrowieckiej Matki Pocieszenia. Zachęcamy więc do udziału w pieszej pielgrzymce do Sanktuarium Maryjnego, wyjście z naszej parafii w sobotę (7.09) o godzinie 9.30. Istnieje możliwość wyjazdu i powrotu autokarem osoby zainteresowane prosimy o zapisywanie w zakrystii.

7. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

8. Organizujemy wyjazd na Diecezjalne Spotkanie Młodzieży, które odbędzie się we Wrześni w sobotę 21 września; koszt wyjazdu to 20 zł. Informacje o tym wydarzeniu można znaleźć na parafialnym facebooku, zapisy w zakrystii

9. Z naszej parafii Pan powołał do siebie śp. Adama Ośinskiego, Stanisława Kroteckiego i Benedykta Lewandowskiego. Wieczny odpoczynek…