Ogłoszenia parafialne – XXI Niedziela Zwykła – 25.08.2019 r.

  1. W poniedziałek przypada uroczystość NMP Częstochowskiej zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszach Świętych o godzinie 7.00 i 18.30.

 

  1. Burmistrz Rogoźna, Przewodniczący Rady Miejskiej w Rogoźnie zapraszają na Dożynki Gminne które odbędą się w sobotę 31 sierpnia w Karolewie, o godz. 15:30 Msza święta dziękczynna. Do udziału zachęcamy rolników i wszystkich parafian.

 

  1. W przyszłą niedzielę (1.09) o godz. 11.15 zostanie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego, w czasie której dzieciom z klas I zostaną poświęcone tornistry.

 

  1. Od przyszłej niedzieli po wakacyjnej przerwie wraca Msza św. dla dzieci oraz tradycyjny układ godzin Mszy św. na wioskach.

 

  1. W tym roku przypada 50-lecie koronacji Obrazu Dąbrowieckiej Matki Pocieszenia. Zachęcamy więc do udziału w pieszej pielgrzymce do Sanktuarium Maryjnego, w sobotę 7 września. Istnieje możliwość wyjazdu i powrotu autokarem osoby zainteresowane prosimy o zapisywanie w zakrystii.

 

  1. W zakrystii można się zapisywać na pielgrzymkę autokarową w dniach 28 – 29 września do Gietrzwałdu, Stoczka – Świętej Lipki. Koszt pielgrzymki wynosi 160 złotych. Przy zapisach prosimy o podanie nr PESEL i dokonanie wpłaty.

 

  1. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”