Ogłoszenia parafialne – XX Niedziela Zwykła – 18.08.2019

Komunikaty  duszpasterskie
XX Niedziela Zwykła
18.08.2019 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele inwestycyjne w naszej parafii. Niebawem zawiśnie na krzyżu w łuku tęczowym odnowiona figura Pana Jezusa. Trwa Kapitalny remont organów.

2. W zakrystii można się zapisywać na pielgrzymkę autokarową w dniach 28 – 29 września do Gietrzwałdu, Stoczka – Świętej Lipki. Koszt pielgrzymki wynosi
160 złotych. Przy zapisach prosimy o podanie nr PESEL i dokonanie wpłaty.

3. W sobotę – 7 września odbędzie się piesza pielgrzymka do Sanktuarium Maryjnego w Dąbrówce Kościelnej.

4. W najbliższym tygodniu są jeszcze intencje wolne, dlatego można je zamawiać bezpośrednio po Mszy św. w zakrystii.

5. Dziękujemy za ofiary złożone na bukieciki kwiatów i ziół w uroczystość Wniebowzięcia NMP. Zostaną one przeznaczone dla starszych i chorych z naszej wspólnoty parafialnej. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.