Komunikaty duszpasterskie XIV. Niedziela Zwykła 7.07.2019

1. Przypominamy że w lipcu Msze św. na wioskach są odprawiane w niedziele: w Tarnowie o godz. 8.45, a w Gościejewie o godz. 17.00
2. W poniedziałek na godz. 19:30 zapraszamy do wspólnej modlitwy
przy figurze Matki Bożej przy rondzie z okazji kolejnej rocznicy re-nowacji figury.
3. W środę przypada druga środa miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy przy grocie o godz. 21.00.
4. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy. Rogoźno wyrusza jako część tzw. grupy Pomarańczowej. Zapisy za pośrednictwem strony internetowej www.ppag.pl, informacje na plakatach w gablocie. Spotkanie organizacyjne w następną niedziele o godzinie 18.00 w naszym kościele.
5. Przypominamy o konieczności regulowania rezerwacji intencji mszalnych w terminie dwóch tygodni przed datą zarezerwowanej mszy.
6. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane do-bro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.
7. Z naszej parafii Pan powołał do siebie śp. Józefa Słabego, Krystynę Bartol i Andrzeja Jarzynę. Wieczny odpoczynek.
8. —————————————————————-—————–