Ogłoszenia – XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2019 r.

  1. Dziś odbędzie się Msza św. polowa o godz. 14.00 w lasku w Siernikach przy figurze Matki Bożej przewodniczyć jej będzie i słowo Boże wygłosi Ks. Tomasz Krzysztofiak prefekt z Seminarium Gnieźnieńskiego – serdecznie zapraszamy.
  2. W piątek przypada Pierwszy Piątek miesiąca – okazja do spowiedzi od godz. 16.00. O godz. 16.30 Msza św., Adorację od godz. 17.30.      W sobotę chorych odwiedzi  Tomasz  i ks. Michał który przejmuje podopiecznych ks. Łukasz, natomiast ks. proboszcz nawiedzi swoich chorych w sierpniu.
  3. W okresie wakacyjnym – tj. w lipcu – Msze św. na wioskach będą odprawiane w niedziele: w Tarnowie o godz. 8.45, w Gościejewie o godz. 17.00. Natomiast w sierpniu na odwrót.
  4. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyrusza 28 lipca jako grupa Pomarańczowa. Zapisy za pośrednictwem strony internetowej www.ppag.pl. Przy bocznym ołtarzu można składać intencje, w których modlić się będą pielgrzymi.
  5. Nowego wikariusza Ks. Michała Drzewieckiego pochodzącego z Bydgoszczy przywitamy w przyszłą niedzielę 7 lipca na Mszy św. o godz. 10.00.
  6. Informujemy, że dnia 9 czerwca br. Arcybiskup Gnieźnieński Wojciech Polak, powołał Prymasowskie Studium Teologiczno-Pastoralne w Gnieźnie. Jest ono propozycją formacyjną, kierowaną do wszystkich katolików świeckich, pragnących pogłębić swoją wiedzę i wiarę.
  7. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.
  8.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Janinę Zalewską, Czesława Sygneckiego. Wieczyny odpoczynek…

ks. Łukasz Jaworski

Wikariusz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.