Niedziela Bożego Miłosierdzia – OGŁOSZENIA – 28 kwietnia 2019 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Wielkanocną i jednocześnie Uroczystość Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Jest to patronalne święto „CARITAS”.

 

  1. Od najbliższej środy zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odbywać się będą w dni powszednie bezpośrednio przed Mszą św. wieczorną o godz. 18.15, a w niedziele o godz. 21.00 połączone z Apelem przy grocie. Zapraszamy także na Apele przy grocie, które odbywać się będą raz w miesiącu, w każdą drugą środę miesiąca o godz. 21.00 do października włącznie.

 

  1. W piątek – 3 maja przeżyjemy Uroczystość Matki Bożej – Królowej Polski. Msze Św. tego dnia w porządku niedzielnym. Na Mszy Św. o godz. 10.00 tradycyjnie modlić się będziemy w intencji Ojczyzny. Jest to także Pierwszy Piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi od godziny 17.30.

 

  1. W sobotę, w godzinach rannych, tradycyjnie odwiedzimy starszych i chorych z Sakramentami Świętymi.

 

  1. Zachęcamy do zapisów na wyjazd na Lednicę (1 czerwca), zapisy i informacje u ks. Tomasza.

 

  1. Dziękujemy za składane daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

 

  1. W minionym tygodniu Pan zabrał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Marka Tarkowskiego. Jego i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…

 

ks. Łukasz Jaworski

Wikariusz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.