Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkiego Postu – 7 kwietnia 2019 r.

 1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa – piątek, godz. 18.00, i Gorzkie Żale – niedziela, godz. 15.00, po którym Msza św. wieczorna zamiast o godz. 18.30. Zapraszamy na dodatkowe nabożeństwo Drogi Krzyżowej podobnie jak w ubiegłym roku prowadzonym przez Środowiska Trzeźwościowe naszego regionu
  w najbliższą sobotę po wieczornej Mszy św.
 2. W poniedziałek (8.04) w salce Jan Bosko w godz. 10.00 – 13.00 i od 15.00 – 17.00, będą wydawane paczki
  w „CARITAS” dla osób starszych, schorowanych i samotnych.
 3. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy całodzienne Spowiedzi Wielkanocne w parafiach naszego dekanatu. My przeżyjemy Dzień Spowiedzi Wielkanocnej z udziałem zaproszonych kapłanów w Wielki Poniedziałek tj.15 kwietnia  Okazja do spowiedzi będzie w godzinach:
  30 – 12.00
  15.00– 16.30
  20.00 – 21.30

Okazja do spowiedzi na wioskach w przyszłą niedziele:
w Tarnowie od godz. 8.15,
w Gościejewie – od godz. 10.40.

 1. W przyszłą niedzielę, przed kościołem, Caritas Parafialny będzie rozprowadzał palmy, natomiast w Wielki Czwartek będzie można nabyć chlebek do święconki. Ofiary będą przeznaczone na charytatywną działalność parafialnego „CARITAS”.
 2. Trwają zapisy młodzieży na Niedzielę Palmową do Wągrowca. Wyjazd młodych sprzed kościoła o godzinie 18.00 . Powrót ok. godz. 21.30.
 3. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek po wieczornej Mszy św.
 4. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać w kopertach do koszyczka na składkę.
 5. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.
 6. W minionym tygodniu Pan powołał  + Janinę Weigel, Mieczysławę Krzyśka, Marię Rajmund, Stanisław Stefańskiego. Ich duszę i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…

 

ks. Łukasz Jaworski

Wikariusz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.