>> ogłoszenia parafialne << 4 Niedziela Wielkiego Postu - 31 marca 2019 r.

 1. W poniedziałek po wieczornej Mszy Św. odbędzie się spotkanie przedstawicieli parafialnego „CARITAS”. Natomiast we wtorek –  zapraszamy na spotkanie P.O.A.K.
 2. W najbliższą środę (03 kwietnia) biuro parafialne będzie czynne tylko wieczorem.

 

 1. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek M-ca. O godz. 18.00 Różaniec w intencji kapłanów i sióstr zakonnych pochodzących z naszej parafii oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

 

 1. W Pierwszy Piątek Miesiąca – okazja do spowiedzi od godz. 16.00. Po Mszy o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja oraz spowiedź do wieczornej Mszy Św. Od godz. 17.30 adorację prowadzą członkowie Apostolstwa Dobrej Śmierci.

 

 1. W Sobotę po rannej Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. W godzinach rannych tradycyjnie odwiedzimy starszych i chorych parafian z sakramentami.

 

 1. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 12:30 w kościele.

 

 1. W Niedzielę Palmową 14 kwietnia ks. Tomasz planuje zorganizować wyjazd do Wągrowca na spotkanie Młodych
  i Misterium Męki Pańskiej. Koszt wyjazdu 10 zł.  – zapisy w zakrystii.

 

 1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa – piątek, godz. 18.00, Gorzkie Żale – niedziela, godz. 15.00, po którym Msza św. wieczorna zamiast o godz. 18.30.

 

 1. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać w kopertach do koszyczka na składkę.

 

 1. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał + Kazimierza Gramowskiego. Jego i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…

 

ks. Łukasz Jaworski

Wikariusz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.